Taşımacılık Çözümlerimiz

Taşımacılık Çözümlerimiz

Evinizi veya işinizi bir yerden diğerine taşımak düşündüğünüz kadar korkutucu değil. Konusunda uzman ekibimizle eşyalarınızı özenle paketliyor, hasar görmemeleri için gerekli tedbirleri alıyoruz. %100 müşteri memnuniyeti hedefimizle taşıma esnasında oluşabilecek riskleri en aza indiriyoruz. 

Denizli evden eve nakliyat hizmetimizle evinizin toplanması esnasında demontaj hizmetimizle eşyaların bulunduğu konumdan ayrılması ve aracımıza yüklenmesi işlemini gerçekleştiriyoruz. Varış noktasında eşyaların konumuna montajını gerçekleştiriyoruz. Yeni evinizin veya işyerinizin mümkün olan en temiz şekilde size teslim edilmesini sağlıyoruz. 

Eşyalarınızı taşıma için üretilmiş koruma materyalleri ile kaplıyoruz. Böylece her türlü çarpmada eşyanın hasar görmesi engellenmiş oluyor. Eşyaların binadan araca yüklenmesi, balkona kurulan asansör ile gerçekleştirildiği için eşyalar en az hasar riski ile yüklenmektedir. Denizli asansörlü nakliyat çözümlerinde Eser Nakliyat sizinle. 

Türkiye'nin her noktasından, Türkiye'nin her noktasına zamanında, sorunsuz ve kaliteli teslimat; Eser evden eve nakliyatta.